2021/22 1 Liga grupa B - piłka ręczna kobiet: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 13 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
}} | }} | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
==== | ====Tabela==== | ||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Zwycięstwa</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Porażki</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Wygrane po karnych</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Przegrane po karnych</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki zdobyte</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki stracone</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Różnica bramek</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Punkty zdobyte</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Punkty stracone</b> | |||
|- | |- | ||
| | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1. | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Ruch Chorzów - piłka ręczna kobiet|Ruch Chorzów]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|19 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|690 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|423 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|267 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|57 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[MTS Żory - piłka ręczna kobiet|MTS Żory]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|642 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|473 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|169 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|54 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[MKS Karkonosze Jelenia Góra - piłka ręczna kobiet|MKS Karkonosze]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|682 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|572 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|110 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|48 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Dziewiątka Legnica - piłka ręczna kobiet|Dziewiątka Legnica]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|593 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|596 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|35 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|25 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[SPR Olkusz - piłka ręczna kobiet|SPR Olkusz]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|544 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|530 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|29 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|31 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Sośnica Gliwice - piłka ręczna kobiet|Sośnica Gliwice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|576 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|581 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|33 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|7. | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|KS Cracovia 1906 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|512 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|585 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|-73 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|21 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|39 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Otmęt Krapkowice - piłka ręczna kobiet|Otmęt Krapkowice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|472 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|589 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-117 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|40 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Chojeński Klub Sportowy - piłka ręczna kobiet|Chojeński Klub Sportowy ]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|475 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|595 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-120 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|46 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Zgoda Ruda Śląska Bielszowice - piłka ręczna kobiet|Zgoda Ruda Śląska]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|492 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|631 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-139 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|47 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Handball 28 Wrocław - piłka ręczna kobiet|AZS AWF Handball 28 Wrocław]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|536 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|639 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-103 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|48 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
====Mecze==== | ====Mecze==== | ||
<table><tr><td> | <table><tr><td> | ||
Linia 30: | Linia 177: | ||
#[[2021-11-20 Zgoda Ruda Śląska Bielszowice - Cracovia 24:24, k.4:3]] | #[[2021-11-20 Zgoda Ruda Śląska Bielszowice - Cracovia 24:24, k.4:3]] | ||
#[[2021-12-05 Cracovia - Chojeński Klub Sportowy 23:23, k.4:2]] | #[[2021-12-05 Cracovia - Chojeński Klub Sportowy 23:23, k.4:2]] | ||
#[[2021-12-11 Handball 28 Wrocław - Cracovia 25:27]] | |||
#[[2021-12-19 MTS Żory - Cracovia 38:20]] | |||
#[[2022-02-12 Cracovia - Ruch Chorzów 21:35]] (10:20) | |||
#[[2022-02-26 Cracovia - Otmęt Krapkowice 32:28]] (16:13) | |||
#[[2022-03-19 SPR Olkusz - Cracovia 31:25]] (12:12) | |||
#[[2022-03-26 Cracovia - Dziewiątka Legnica 30:27]] (12:12) | |||
#[[2022-04-09 Sośnica Gliwice - Cracovia 33:24]] (17:12) | |||
#[[2022-04-23 MKS Karkonosze Jelenia Góra - Cracovia 38:30]] (17:17) | |||
#[[2022-05-01 Cracovia - Zgoda Ruda Śląska Bielszowice 28:23]] | |||
#[[2022-05-07 Chojeński Klub Sportowy - Cracovia 24:40]] | |||
#[[2022-05-14 Cracovia - Handball 28 Wrocław 27:31]] | |||
#[[2022-05-21 Cracovia - MTS Żory 21:28]] | |||
</tr> | </tr> | ||
</table> | </table> |
Aktualna wersja na dzień 22:41, 24 maj 2022
sezon 2021/22 - piłka ręczna kobiet |
Tabela
M | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Wygrane po karnych | Przegrane po karnych | Bramki zdobyte | Bramki stracone | Różnica bramek | Punkty zdobyte | Punkty stracone |
1. | Ruch Chorzów | 20 | 19 | 1 | 0 | 0 | 690 | 423 | 267 | 57 | 3 |
2. | MTS Żory | 20 | 18 | 2 | 0 | 0 | 642 | 473 | 169 | 54 | 6 |
3. | MKS Karkonosze | 20 | 16 | 4 | 0 | 0 | 682 | 572 | 110 | 48 | 12 |
4. | Dziewiątka Legnica | 20 | 12 | 8 | 1 | 0 | 593 | 596 | -3 | 35 | 25 |
5. | SPR Olkusz | 20 | 10 | 10 | 1 | 0 | 544 | 530 | 14 | 29 | 31 |
6. | Sośnica Gliwice | 20 | 9 | 11 | 0 | 0 | 576 | 581 | -5 | 27 | 33 |
7. | KS Cracovia 1906 | 20 | 7 | 13 | 1 | 1 | 512 | 585 | -73 | 21 | 39 |
8. | Otmęt Krapkowice | 20 | 7 | 13 | 1 | 0 | 472 | 589 | -117 | 20 | 40 |
9. | Chojeński Klub Sportowy | 20 | 4 | 16 | 0 | 2 | 475 | 595 | -120 | 14 | 46 |
10. | Zgoda Ruda Śląska | 20 | 5 | 15 | 2 | 0 | 492 | 631 | -139 | 13 | 47 |
11. | AZS AWF Handball 28 Wrocław | 20 | 3 | 17 | 0 | 3 | 536 | 639 | -103 | 12 | 48 |