2012-08-18 AZ Hawierzów - Comarch Cracovia 6:4: Różnice pomiędzy wersjami
(wikizacja) |
|||
Linia 48: | Linia 48: | ||
| III_piatka_gosc = | | III_piatka_gosc = | ||
| IV_piatka_gosc = | | IV_piatka_gosc = | ||
}} | |||
===Opis meczu === | |||
{{Artykul | |||
| Typ_artykulu = | |||
| Tytul_wydawnictwa = Sportowe Tempo | |||
| Numer = | |||
| Wydanie = | |||
| Dzien = 18 | |||
| Miesiac = 8 | |||
| Rok = 2012 | |||
| Link = [http://sportowetempo.pl/glowna_sportowa_malopolska/artykul/31716_Hokeisci_Cracovii_przegrali_w_finale] | |||
| Strona = | |||
| Skan = | |||
|Tytul_artykulu = Hokeiści Cracovii przegrali w finale | |||
| Autor = | |||
| Tresc = | |||
Hokeiści Cracovii zajęli drugie miejsce w turnieju RT TORAX rozgrywanym w Ostrawie-Porubie. W finałowym meczu "Pasy" przegrały z HC AZ Havířov 4-6. O końcowym rezultacie zadecydował początek potyczki, kiedy to rywale po siedmiu minutach prowadzili 4-0. | |||
Cracovia – HC AZ Havířov 2010 4-6 (0-4, 2-1, 2-1) | |||
Bramki: A. Kowalówka (Piotrowski, Rutkowski) 23, Demkowicz (D. Laszkiewicz) 27, Zieliński (Rutkowski) 48, D. Laszkiewicz 58 - Haas 1, Sztefek 2, Pechanec 3, J. Daneček 7, Zientek 40, Pechanec 48. | |||
CRACOVIA: Radziszewski – Sznotala, Besch, Kłys, Myjak, A. Kowalówka, Noworyta, Witowski, Zieliński – L. Laszkiewicz, S. Kowalówka, D. Laszkiewicz – Chmielewski, Dvořák, Kostecki – Kmiecik, Rutkowski, Piotrowski – Ziętara, Horowski, Cieślicki – Demkowicz. | |||
Końcowa kolejność turnieju: | |||
1. HC AZ Havířov 2010 | |||
2. Cracovia | |||
3. HC ZUBR Přerov | |||
4. HC Vítkovice Steel | |||
5. HC RT TORAX Poruba 2011 | |||
6. HC Slezan Opava | |||
Nagrody | |||
Najlepszy bramkarz: Rafał Radziszewski (Cracovia) | |||
Najlepszy obrońca: Lukáš Kovář (Vítkovice) | |||
Najlepszy napastnik: Robert Najdek (Havířov) | |||
}} | }} |
Wersja z 10:29, 31 sty 2021
|
mecz towarzyski Ostrawa , sobota, 18 sierpnia 2012
(4:0; 1:2; 1:2) |
|
|
Opis meczu
Sportowe Tempo
Cracovia – HC AZ Havířov 2010 4-6 (0-4, 2-1, 2-1)
Bramki: A. Kowalówka (Piotrowski, Rutkowski) 23, Demkowicz (D. Laszkiewicz) 27, Zieliński (Rutkowski) 48, D. Laszkiewicz 58 - Haas 1, Sztefek 2, Pechanec 3, J. Daneček 7, Zientek 40, Pechanec 48.
CRACOVIA: Radziszewski – Sznotala, Besch, Kłys, Myjak, A. Kowalówka, Noworyta, Witowski, Zieliński – L. Laszkiewicz, S. Kowalówka, D. Laszkiewicz – Chmielewski, Dvořák, Kostecki – Kmiecik, Rutkowski, Piotrowski – Ziętara, Horowski, Cieślicki – Demkowicz.
Końcowa kolejność turnieju:
1. HC AZ Havířov 2010
2. Cracovia
3. HC ZUBR Přerov
4. HC Vítkovice Steel
5. HC RT TORAX Poruba 2011
6. HC Slezan Opava
Nagrody
Najlepszy bramkarz: Rafał Radziszewski (Cracovia)
Najlepszy obrońca: Lukáš Kovář (Vítkovice)
Najlepszy napastnik: Robert Najdek (Havířov)