2007/08 Polska Liga Hokeja Kobiet - hokej kobiet: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „ * Hokeistki - sezon 2007/2008<br> * Hokeistki - sezon po sezonie<br>”) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''KOŃCOWA TABELA PLHK 2007/2008'''<br> | |||
{| class="wikitable" style=wikitable" | |||
! Miejsce | |||
! Drużyna | |||
! Mecze | |||
! Punkty | |||
! Bilans (Z-R-P) | |||
! Bramki | |||
|- | |||
| 1. | |||
| GKS Tychy | |||
| 16 | |||
| 30 | |||
|14-2-0 | |||
| 111:27 | |||
|- | |||
|2. | |||
|UKH Białe Jastrzębie | |||
|16 | |||
|27 | |||
|12-3-1 | |||
|108:34 | |||
|- | |||
|3. | |||
|TMH Polonia Bytom | |||
|16 | |||
|23 | |||
|11-1-4 | |||
|133:65 | |||
|- | |||
|4. | |||
|Stoczniowiec Gdańsk | |||
|16 | |||
|21 | |||
|9-3-4 | |||
|84:48 | |||
|- | |||
|5. | |||
|MUKS Naprzód Janów | |||
|16 | |||
|15 | |||
|7-1-8 | |||
|53:53 | |||
|- | |||
|6. | |||
|UKH Unia Oświęcim | |||
|16 | |||
|13 | |||
|6-1-9 | |||
|50:55 | |||
|- | |||
|7. | |||
|KM KTH Krynica | |||
|16 | |||
|9 | |||
|3-3-10 | |||
|31:87 | |||
|- | |||
|8. | |||
|MKS Jaskółki Toruń | |||
|16 | |||
|5 | |||
|2-1-13 | |||
|20:130 | |||
|- | |||
|9. | |||
|KS Cracovia 1906 | |||
|16 | |||
|0 | |||
|0-0-16 | |||
|28:123 | |||
|} | |||
<br> | |||
* [[Hokeistki - sezon 2007/2008]]<br> | * [[Hokeistki - sezon 2007/2008]]<br> | ||
* [[Hokeistki - sezon po sezonie]]<br> | * [[Hokeistki - sezon po sezonie]]<br> |
Wersja z 14:33, 30 sty 2011
KOŃCOWA TABELA PLHK 2007/2008
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bilans (Z-R-P) | Bramki |
---|---|---|---|---|---|
1. | GKS Tychy | 16 | 30 | 14-2-0 | 111:27 |
2. | UKH Białe Jastrzębie | 16 | 27 | 12-3-1 | 108:34 |
3. | TMH Polonia Bytom | 16 | 23 | 11-1-4 | 133:65 |
4. | Stoczniowiec Gdańsk | 16 | 21 | 9-3-4 | 84:48 |
5. | MUKS Naprzód Janów | 16 | 15 | 7-1-8 | 53:53 |
6. | UKH Unia Oświęcim | 16 | 13 | 6-1-9 | 50:55 |
7. | KM KTH Krynica | 16 | 9 | 3-3-10 | 31:87 |
8. | MKS Jaskółki Toruń | 16 | 5 | 2-1-13 | 20:130 |
9. | KS Cracovia 1906 | 16 | 0 | 0-0-16 | 28:123 |