1986-04-18 Cracovia - GKS Tychy 1:8: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = Cracovia | gosc = GKS Tychy | gospodarz_owczesna_nazwa = |...")

Linia 62: Linia 62:
|                Link =
|                Skan = [[Grafika:Gazeta Krakowska 1986-04-19 92.png|thumb|Relacja z meczu w dzienniku ''Gazeta Krakowska'' ]]
|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Porażka hokeistów Cracovii

|              Autor =
|              Tresc = {{Miejsce na opis}}
|              Tresc = W meczu o Puchar Redakcji „Sportu" i PZHL hokeiści Cracovii przegrali wczoraj z GKS Tychy 1:8 (0:3, 0:3, 1:2). Bramką dla Cracovii zdobył Wardęga.
Przez dwie pierwsze tercje tyszanie mieli wyraźną przewagę nad odmłodzonym zespołem Cracovii. Dopiero w ostatniej tercji gra się wyrównała.

Porażka hokeistów Cracovii

W meczu o Puchar Redakcji „Sportu" i PZHL hokeiści Cracovii przegrali wczoraj z GKS Tychy 1:8 (0:3, 0:3, 1:2). Bramką dla Cracovii zdobył Wardęga. Przez dwie pierwsze tercje tyszanie mieli wyraźną przewagę nad odmłodzonym zespołem Cracovii. Dopiero w ostatniej tercji gra się wyrównała.
Źródło: Gazeta Krakowska nr 92 z 19 kwietnia 1986