2007/08 Młoda Ekstraklasa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|7-2 | ||
|align="center"|+ | |align="center"|+5 | ||
|align="center"| | |align="center"|3,50-1,00 | ||
|align="center"|[[2007- | |align="center"|[[2007-08-12 Cracovia (ME) - Polonia Bytom (ME) 4:1|4:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1-3 | |||
|align="center"|-2 | |||
|align="center"|0,50-1,50 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|[[2007-08-19 Jagiellonia Białystok (ME) - Cracovia (ME) 2:1|2:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|8- | |align="center"|2 | ||
|align="center"|+ | |align="center"|8-5 | ||
|align="center"|2, | |align="center"|+3 | ||
|align="center"|2,00-1,25 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| |
Wersja z 21:45, 25 sie 2007
Bilans Cracovii (ME)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 2 | 2 | 7-2 | +5 | 3,50-1,00 | 4:1 | |||
wyjazd | 2 | 2 | 1-3 | -2 | 0,50-1,50 | 2:1 | |||
razem | 4 | 2 | 2 | 8-5 | +3 | 2,00-1,25 |
Mecze Cracovii
|
|