1987-11-13 Stoczniowiec Gdańsk - Cracovia 5:4: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 66: Linia 66:
|              Autor =
|              Tresc = …
Cracovia przegrała w meczu wyjazdowym ze Stoczniowcem Gdańsk 4:5 (1:2, 2:2, 1:1). Bramki dla krakowian zdobyli: W. Cupiał w 17 min, Papuga w 25 min.. Bomba w 30 min. i Stobiecki w 47 min.
Cracovia przegrała w meczu wyjazdowym ze Stoczniowcem Gdańsk 4:5 (1:2, 2:2, 1:1). Bramki dla krakowian zdobyli: W. Cupiał w 17 min, Papuga w 25 min.. Bomba w 30 min. i Steblecki w 47 min.
Było to zacięte i wyrównane spotkanie. Cracovia prowadziła 3:2, ale gospodarze zdołali odrobić straty. W trzeciej tercji krakowianie mieli
przewagę, Jednak zdołali zdobyć tylko jedną bramkę. Bardzo dobrze spisywał się bramkarz Stoczniowca, który był zaporą nie do przebycia. W 48 min. gdańszczanie zdobyli piątego gola i nie dali sobie odebrać zwycięstwa. Cracovia po tej porażce straciła szanse awansu do pierwszej szóstki, czyli do grupy „spokojnych”.

Porażki Podhala i Cracovii

Cracovia przegrała w meczu wyjazdowym ze Stoczniowcem Gdańsk 4:5 (1:2, 2:2, 1:1). Bramki dla krakowian zdobyli: W. Cupiał w 17 min, Papuga w 25 min.. Bomba w 30 min. i Steblecki w 47 min. Było to zacięte i wyrównane spotkanie. Cracovia prowadziła 3:2, ale gospodarze zdołali odrobić straty. W trzeciej tercji krakowianie mieli

Źródło: Gazeta Krakowska nr 267 z 14 listopada 1987