1946-10-20 Cracovia - Tęcza Kielce 1:1

Wersja z dnia 23:06, 25 cze 2008 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Cracovia | gosc = Tęcza Kielce | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa ...)

{{Mecz | gospodarz = Cracovia | gosc = Tęcza Kielce | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | etap = | sezon = 1946 | rozgrywki = mecz towarzyski | dzien = 20 | miesiac = 10 | rok = 1946 | godzina = | miejsce = | bramki_gospodarz = 1 | bramki_gosc = 1 | bramki_do_przerwy_gospodarz = 0 | bramki_do_przerwy_gosc = 0 | bramki_przed_dogrywka_gospodarz = | bramki_przed_dogrywka_gosc = | serie_rzutow_karnych_gospodarz = | serie_rzutow_karnych_gosc = | sedzia = Pryk | widzow = | strzelcy_gospodarz = Świst (75') | wyniki = 1:0
1:1 | strzelcy_gosc =
Zientala (84') | kartki_zolte_gospodarz = | kartki_czerwone_gospodarz = | kartki_zolte_gosc = | kartki_czerwone_gosc = | trener_gospodarz = | trener_gosc = | ustawienie_gospodarz = | sklad_gospodarz = [[Henryk Rybicki|Rybicki]