1947-05-17 Cracovia - Olsza K. 5:4: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "''' Cracovia - Olsza K. 5:4 (2:3).'''<BR> ''mistrzostwa okręgowe''<BR> {{Zawody | dyscyplina = Piłka ręczna | płeć = mężczyźni |...")

Linia 31: Linia 31:

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Szczypiórniści Garbami mają zapewnione mistrzostwa
|              Autor =
|              Tresc =
{{miejsce na opis}}
Rozegrane w dniu wawrajszym społkan.a w szczypiómiaku obu drużyn zakończyło się ciężko wywalczo. nym zwycięstwem drużyny Cracovii, która decydującą o zwycięstwie bramkę zdobyła na kilka minut przed końcem zawodów.<BR>
Olsza grała bardzo ambitnie i prowadziła parokrotnie mając najlepszych zawodników w Dylewskim i Grabowskim.<BR>
W Cracovii doskonale spisał się Rybicki w bramce oraz Więcek w ataku.<BR>
Bramki zdobył dla zwycięzców: Więcek 4 oraz Clesielski i dla Olszy Dylewski 2 oraz Klein i Grabowski po jednej. Sędziował obiektywnie mgr Mochnacki.<BR>