1947-11-24 Cracovia-HKS 9:0: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "''Cracovia-HKS 9:0''<BR> ''prawdopodobny termin'' {{Zawody | dyscyplina = Tenis stołowy | płeć = mężczyźni | poczatek_dzien = 24 |...")

Linia 30: Linia 30:

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = Tenis stołowy w Krakowie
|              Autor =
|              Tresc =
{{miejsce na opis}}
O dobrej „formie" harcerzy mogą przekonać się ci. którzy widzieli powyższy mecz. Silny opór i twarda walka nie są uwidocznione w wyniku, choć wynik ten mógł brzmieć trochę inaczej. Szala) (HKS) bowiem przegrał z Ziembą (Cracovia) w 3-ech setach, a Graff (HKS) miał z Ziembą setbola, a w pierwszym secie 20:14. Mimo to przegrali oni swoje partie, a już wybitny „pech" musiał prześladować Szalała. skoro prowadząc z Kowalem (Cracovia) w pierwszym secie 16:6 i . w drugim 18:9 przegrał.

Aktualna wersja na dzień 20:55, 26 mar 2021

Cracovia-HKS 9:0