1948-04-09 AZS K.-Cracovia 4:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "''' AZS K. - Cracovia 4:2 (0:2).'''<BR> ''o wejście do ligi szczypiorniaka''<BR> {{Zawody | dyscyplina = Piłka ręczna | płeć = mężczy...")

Linia 31: Linia 31:

|      Tytul_artykulu =
|      Tytul_artykulu = O wejście do ligi szczypiórniaka
|              Autor =
|              Tresc =
{{miejsce na opis}}
W piątek odbyło się eliminacyjne spotkanie o wejście d0 ligi szczypiórniaka, pomiędzy krakowskim AZS a Cracovią.<BR>
Mecz rozegrany w czasie ulewnej, deszczu, nie stał na zbyt wysokim poziomie i przyniósł zasłużone zwycięstwo AZS-owi w stosunku 4:2. Do, przerwy prowadziła Cracovia 2:0; uzyskując bramki ze strzałów: Ciesielskiego i Kűhna.<BR>
Po pauzie górowali akademicy słabo grającym przeciwnikiem i zdobyli bramki przez Bahra — 3 i Obuchowicza. W AZS-ie wyróżnili się Jakubik w bramce, Paszkowski i Bahr. W Cracovii najlepszy był Pachla.<BR>