1961-03-10 Cracovia - Wisła II Kraków 91:65

Wersja z dnia 19:34, 7 maj 2024 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{Mecz - koszykówka | gospodarz = Cracovia | gosc = Wisła II Kraków | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 1960/61 | rozgrywki = II Liga koszykówka mężczyzn |…")

Relacja z meczu w dzienniku Dziennik Polski
W ostatnim meczu II ligi koszykówki mężczyzn, Cracovia wygrała z Wisłą Ib 91:65 (37:33). Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana i dopiero w 28 min. po przerwie biało-czerwoni uzyskali wyraźną przewagę, wygrywając z osłabioną rezerwą Wisły. Najwięcej punktów dla Cracovii uzyskali Winnicki 33 i Korpak 24 dla Wisły Piotrowski 13 i Pischinger 10. Sędziowali Łopatka i Leśniak z Krakowa, (p)
Źródło: Dziennik Polski nr 61 z 12 marca 1961