Studnicki
Gacek (Boczoń)
Skupnik
Mrugalski

Spotkanie piłkarskiej ligi okręgowej Cracovia - Wisła Ib zakończyło się wynikiem remisowym 1:1 (0:0). Prowadzenie dla Cracovii uzyskał w 65 minucie Zamojdzik, wyrównał dla Wisły w 70 min. Boczoń. Rezultat ten nie krzywdzi żadnej z drużyn. Przewagę w polu miała rezerwa pierwszoligowców, więcej okazji do zdobycia bramek mieli jednak "biało-czerwoni". Tylko nieliczne akcje uzyskały aplauz dość licznie zgromadzonej widowni. Raziła przede wszystkim niecelność strzałów.

Źródło: Dziennik Polski

Tempo

Nudnawa i pełna rażących błędów technicznych i niecelności strzeleckiej gra ożywiła się dopiero gdy w 65 min. Zamojdzik z pięknego podania Kopijki zdobył bramkę dla Cracovii. W kilka minut później w zamieszaniu wyrównał Boczoń. I znowu zaczęły sie nudy.

Źródło: Tempo