1974-09-22 Cracovia - Czarni Żywiec 3:0: Różnice pomiędzy wersjami

(New page: <center>''' kolejka 5 '''<BR> ''' '''</center><BR> Bramki: Niemiec 16, Sputo 35,85<BR> Sędziował: <BR> Widzów: <BR><BR> '''Cracovia:''' <BR><BR> ===Opis meczu :=== 3:0 (2:0)<BR> [[Kate...)

Linia 6: Linia 6:
'''Cracovia:'''  <BR><BR>
===Opis meczu :===
3:0 (2:0)<BR>
Piłkarze Cracovii są nadal bez straty punktu w rozgrywkach o mistrzostwo klasy wojewódzkiej. Wczoraj pokonali oni na własnym boisku Czarnych Żywiec 3:0(2:0). Cracovia rozpoczęła mecz z dużym impetem i w pierwszej połowie uzyskała wyraźną przewagę. Po uzyskaniu prowadzenia 2:0 "biało-czerwoni" wyraźnie zwolnili tempo gry i przez to mecz stał się mniej ciekawy. Bramki dla Cracovii zdobyli Niemiec w 16, oraz Sputo 35 i 85 min. gry.

Przed rozpoczęciem meczu w pierwszą rocznicę śmierci jednego ze współzałożycieli Cracovii - dr J.Lustgartena przed wejściem na stadion Cracovii odsłonięto tablicę pamiątkową jego imienia. Odsłonięcia tablicy dokonał prezes klubu - Bogdan Waydowski.