Broń Radom - Cracovia 2-3

Bramki dla Cracovii: Konieczny (20), Błachno (56), Surowiec (60)

Cracovia: Michalak - Wójtowicz, Dybczak, Turecki, Podsiadło - Grzesiak, Surowiec, Błachno, Karaś - Gacek, Konieczny

Opis meczu GK:

Piłkarze Cracovii odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie - pokonali w sobotę w Radomiu miejscową Broń 3-2. Zwycięstwo "Pasiaków" zasłużone, wprawdzie gospodarze mieli momentami przewagę w polu, ale goście kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, byli drużyną lepszą technicznie. W 20 min prowadzenie dla Cracovii uzyskał Konieczny, w 24 min gospodarze wyrównali z karnego podyktowanego za rękę jednego z obrońców Cracovii.
Mecz rozstrzygnął się po przerwie w ciągu 4 minut, najpierw w 56 min Błachno głową zdobywa prowadzenie dla "Pasiaków", a w 60 min Surowiec podwyższa na 3-1. W 87 min gospodarze rewanżują się bramką, ale mecz wygrywa Cracovia 3-2.