Wersja z dnia 22:34, 3 cze 2005 autorstwa Armata (Dyskusja | edycje)

Cracovia - Górnik Knurów 3-1
Bramki: Konieczny (14), Bujak (24), Gacek (35) - Sałaciński (70)
Cracovia: Koczwara, Wójtowicz, Dybczak, Podsiadło, Grzesiak, Surowiec, Gacek, Liszka, Błachno (81 Karaś), Konieczny (84 Smoleń), Bujak

Opis meczu GK:
Piłkarze Cracovii pokonali wczoraj na własnym boisku Górnika Knurów 3-1 (3-0). Gospodarze zdobyli wyraźną przewagę w polu od pierwszych minut i już w 14 min po ładnej centrze Bujaka, Konieczny głową posłał piłkę do siatki. W 10 min później było 2-0, tym razem Bujak celnym strzałem zakończył szybką akcję krakowian. W 35 min Gacek z ostrego kąta zdobył trzeciego gola dla gospodarzy.
Na tym skończył się jednak popis strzelecki krakowian, którzy mogli zdobyć w tym meczu znacznie więcej bramek. Górnicy, a zwłaszcza obrońcy, grali bowiem słabo.
Po przerwie Cracovia zagrała słabiej, częściej w ataku byli knurowianie. W 70 min po zagraniu 39-letniego Szołtysika, Sałaciński zdobył bramkę dla Górnika.