1982-05-26 Radomiak Radom - Cracovia 1:0: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 40: Linia 40:
===Opis meczu===
Nie spełniły się marzenia kibiców piłkarzy Cracovii, ani nasze pobożne życzenia. „Pasiaki” przegrały wczoraj w Radomiu z Radomiakiem 0-1. Bramkę zdobył Michałkowski w 49 min. Zwycięstwo gospodarzy jest w pełni zasłużone. Lider z Krakowa – donosi nasz sprawozdawca – sprawiał wrażenie zmęczonej drużyny. Radomiak był szybszy, prezentował grę bardziej urozmaiconą. O słabości Cracovii w tym meczu niech świadczy fakt, iż oddała ona w ciągu 90 minut tylko jeden strzał w światło bramki gospodarzy i to dopiero na 6 minut przed końcem gry.<BR>
Tak więc z wiwatowaniem na cześć piłkarzy Cracovii musimy poczekać do najbliższej niedzieli. Mecz na własnym stadionie z Gwardią Szczytno chyba wygra i zdobędzie dwa upragnione punkty otwierające wrota ekstraklasy!
Tak więc z wiwatowaniem na cześć piłkarzy Cracovii musimy poczekać do najbliższej niedzieli. [[1982-05-30 Cracovia - Gwardia Szczytno 3:0|Mecz na własnym stadionie]] z [[Gwardia Szczytno|Gwardią Szczytno]] chyba wygra i zdobędzie dwa upragnione punkty otwierające wrota ekstraklasy!

Źródło: ''Dziennik Polski''
[[Kategoria: 1981/82 II liga grupa wschodnia]]
[[Kategoria: Radomiak Radom]]

Wersja z 14:09, 15 lut 2008