1982-05-26 Radomiak Radom - Cracovia 1:0

Wersja z dnia 12:53, 20 maj 2005 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje)

Opis meczu w "Dzienniku Polskim"

Nie spe??ni??y si?? marzenia kibicďż˝w pi??karzy Cracovii, ani nasze pobo?ne ?yczenia. "Pasiaki" przegra??y wczoraj w Radomiu z Radomiakiem 0-1. Bramk?? zdoby?? Micha??kowski w 49 min. Zwyci??stwo gospodarzy jest w pe??ni zas??u?one. Lider z Krakowa - donosi nasz sprawozdawca - sprawia?? wra?enie zm??czonej dru?yny. Radomiak by?? szybszy, prezentowa?? gr?? bardziej urozmaicon??. O s??abo??ci Cracovii w tym meczu niech ??wiadczy fakt, i? odda??a ona w ci??gu 90 minut tylko jeden strza?? w ??wiat??o bramki gospodarzy i to dopiero na 6 minut przed ko??cem gry. Tak wi??c z wiwatowaniem na cze???? pi??karzy Cracovii musimy poczeka?? do najbli?szej niedzieli. Mecz na w??asnym stadionie z Gwardi?? Szczytno chyba wygra i zdob??dzie dwa upragnione punkty otwieraj??ce wrota ekstraklasy!