1999-06-02 Szydłowianka Szydłowiec - Cracovia 1:2

Bramki: Jackowski (55 k.) - Zegarek (32), Walankiewicz (90)
Widzów 700.

Szydłowianka: Sanecki - Nowak, Jackowski, Stąpor, Szcześniak - Luudew (88 Olbromski), Sasal, Krzosek, Rodrigo - Fabiano (46 Krakowiak), Kowalczyk (46 Nowociej).

Cracovia: Paluch - Mróz, Walankiewicz, Siemieniec - Powroźnik, Ziółkowski, Kowalik (55 Fudali), Hermaniuk, Baster (46 Hrapkowicz) - Zegarek (60 Skrzyński), Bania.

Opis DP:
Piłkarze Cracovii zdobyli 3 punkty, o ich wygranej przesądziła dopiero akcja w ostatniej minucie. Główkował Ziółkowski, bramkarz piłkę odbił, a dobitka Walankiewicza trafiła w obrońcę i piłka wyszła na róg. Z kornera podawał Skrzyński i Walankiewicz strzałem głową z 5-6 m zdobył bramkę.
Inicjatywę cały czas miała Cracovia, szczególnie w drugich 45 minutach. Do przerwy krakowianie prowadzili 1-0, po krosowym podaniu Ziółkowskiego, Paweł Zegarek strzałem na raty pokonał bramkarza.
Gospodarze wyrównali w 55 min po rzucie karnym podyktowanym za faul Mroza. Krakowianie protestowali, twierdząc, iż zawodnik gospodarzy teatralnie upadł na ziemię. Potem zaznaczyła się duża przewaga Cracovii, ale dopiero w 90 min najstarszy w zespole Leszek Walankiewicz zapewnił gościom wygraną.