Baster (46' Hrapkowicz)
Zegarek (60' Skrzyński)
Bania

3-5-2

Piłkarze Cracovii zdobyli 3 punkty, o ich wygranej przesądziła dopiero akcja w ostatniej minucie. Główkował Ziółkowski, bramkarz piłkę odbił, a dobitka Walankiewicza trafiła w obrońcę i piłka wyszła na róg. Z kornera podawał Skrzyński i Walankiewicz strzałem głową z 5-6 m zdobył bramkę.
Inicjatywę cały czas miała Cracovia, szczególnie w drugich 45 minutach. Do przerwy krakowianie prowadzili 1-0, po krosowym podaniu Ziółkowskiego, Paweł Zegarek strzałem na raty pokonał bramkarza.
Gospodarze wyrównali w 55 min po rzucie karnym podyktowanym za faul Mroza. Krakowianie protestowali, twierdząc, iż zawodnik gospodarzy teatralnie upadł na ziemię. Potem zaznaczyła się duża przewaga Cracovii, ale dopiero w 90 min najstarszy w zespole Leszek Walankiewicz zapewnił gościom wygraną.

Źródło: Dziennik Polski