2006-09-10 Cracovia II - Dalin Myślenice 2:2: Różnice pomiędzy wersjami

(New page: ''w Zabierzowie''<BR> <center>''' 6 kolejka 10 IX 2006'''<br> '''Cracovia II - Dalin Myślenice 2:2 (2:1) '''</center><br> Bramki: * 0:1 Stolarz (15) * 1:1 Karwan(29' k...)

Linia 12: Linia 12:
[[Marek Pączek|Pączek]]  - [[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]], [[Tomasz Baliga|Baliga]] (46' [[Tomasz Madoń|Madoń]]), [[Michał Karwan|Karwan]], [[Paweł Nowak|Nowak]] - [[Paweł Szwajdych|Szwajdych]] (46' [[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]]), [[Artur Szlęzak|Szlęzak]], [[Karol Kostrubała|Kostrubała]], [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (80' [[Rafał Gudz|Gudz]]) - [[Paweł Drumlak|Drumlak]], [[Kamil Karcz|Karcz]]. <BR>
===Opis meczu :===
Wzmocniona ponownie kilkoma piłkarzami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, drużyna Cracovii II rozegrała dobre spotkanie przeciwko jednej z czołowych drużyn V ligi - Dalinowi Myślenice. Od samego początku inicjatywę przejęli nasi pilkarze, raz po raz stwarzając sobie groźne sytuacje. Jednak to Dalin niespodziewanie objął prowadzenie w 15 minucie po strzale Stolarza. Na wyrównanie trzeba było czekać niecały kwadrans - po faulu na Karczu jedenastkę na bramkę zamienił Karwan. Chwilę później wyszliśmy na prowadzenie po indywidualnej akcji Drumlaka zakończonej mocnym strzałem. Po przerwie i zmianach dokonanych w Cracovii, Dalin zaczął poczynać sobie coraz odważniej, w efekcie czego zdobył wyrównującą bramkę w 53 minucie po skutecznej dobitce Stolarza.
Wzmocniona ponownie kilkoma piłkarzami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, drużyna Cracovii II rozegrała dobre spotkanie przeciwko jednej z czołowych drużyn V ligi - Dalinowi Myślenice. Od samego początku inicjatywę przejęli nasi pilkarze, raz po raz stwarzając sobie groźne sytuacje. Jednak to Dalin niespodziewanie objął prowadzenie w 15 minucie po strzale Stolarza. Na wyrównanie trzeba było czekać niecały kwadrans - po faulu na [[Kamil Karcz|Karczu]] jedenastkę na bramkę zamienił [[Michał Karwan|Karwan]]. Chwilę później wyszliśmy na prowadzenie po indywidualnej akcji Drumlaka zakończonej mocnym strzałem. Po przerwie i zmianach dokonanych w Cracovii, Dalin zaczął poczynać sobie coraz odważniej, w efekcie czego zdobył wyrównującą bramkę w 53 minucie po skutecznej dobitce Stolarza.

[[Kategoria: 2006/07 V liga grupa Kraków-Wadowice (Cracovia II)]]
[[Kategoria: Dalin Myślenice]]

Wersja z 00:28, 30 mar 2007