2006-09-16 Gościbia Sułkowice - Cracovia II 0:2

Wersja z dnia 00:16, 30 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>'''7 kolejka 16 IX 2006'''<br> '''Gościbia Sułkowice - Cracovia II 0:2 (0:0)'''</center><br> Bramki: * 0:1 Kurowski (90') * 0:2 Karcz(90'...)
7 kolejka 16 IX 2006
Gościbia Sułkowice - Cracovia II 0:2 (0:0)

Bramki:

Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:
Pączek - Guzik, [[Tomasz Baliga|Baliga], Kostrubała, Uszalewski - Wirga, Szlęzak (65' Kubica), Drumlak, Gudz (85' Suślik) - Karcz, Kurowski .

Opis meczu :

Rezerwy Cracovii rozegrały kolejny dobry mecz. Piłkarze "Pasów" podeszli do tego spotkania wyjątkowo skoncentrowani i z wielką wolą pokonania lidera z Sułkowic, który do meczu z naszą drużyną nie stracił jeszcze punktu. Samo spotkanie, zarówno w I, jak i w II połowie, było wyrównane. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka groźnych sytuacji do strzelenia bramek, jednak obaj bramkarze spisywali się bez zarzutu. Bramki padły po kontrach Cracovii w ostatnich minutach spotkania. Najpierw bardzo dobre prostopadłe podanie od [[[Paweł Drumlak||Pawła Drumlaka]] wykorzystał Sebastian Kurowski, a pod koniec doliczonego czasu gry przeciwników dobił Kamil Karcz, pokonując bramkarza Gościbii lobem z ponad 20 metrów.