2006-09-24 Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4: Różnice pomiędzy wersjami

(New page: <center>'''9 kolejka 24 IX 2006'''<br> '''Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4 (0:2) '''</center><br> Bramki: * 0:1 Kurowski (10') * 0:2 [[Joao Paulo Heidemann|Heidem...)

|                              gosc = Cracovia II
* 0:1 [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (10')
|          gospodarz_owczesna_nazwa =
* 0:2 [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (22')
|                gosc_owczesna_nazwa =
* 0:3 [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (50')
|                            kolejka = 9
* 0:4 [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (65')
|                              etap =
* 1:4 Domagała (85')
|                              sezon = 2006/07
* 2:4 Domagała (89')
|                          rozgrywki = V liga grupa Kraków-Wadowice (Cracovia II)
Sędziował: <BR>
|                              dzien = 24
Widzów: <BR><BR>
|                            miesiac = 9
'''Cracovia II:'''  <BR>
|                                rok = 2006
[[Marek Pączek|Pączek]] - [[Tomasz Baliga|Baliga]] (46' [[Tomasz Madoń|Madoń]]), [[Rafał Gudz|Gudz]] (65' [[Piotr Suślik|Suślik]]), [[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]], [[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]] - [[Artur Szlęzak|Szlęzak]], [[Paweł Drumlak|Drumlak]], [[Michał Raś|Raś]] (60' [[Sławomir Guzik|Guzik]]), [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] - [[Karol Kostrubała|Kostrubała]], [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]]. <BR>
|                            godzina =
'''Iskra:'''  <BR>
|                            miejsce =
Suchan – Kierzkowski, Skorus, Basta, Mikołajczyk (51' Smajek) – Wróbel, Lelek (15' Białoch), Janik, Pala – Nowak (81' Bała), Domagała.<BR>
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = <BR><BR><BR><BR>Domagała (85')<BR>Domagała (89')
|                            wyniki = 0:1<BR>0:2<BR>0:3<BR>0:4<BR>1:4<BR>2:4
|                      strzelcy_gosc = [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (10')<BR> [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (22')<BR> [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (50')<BR> [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (65')
|              ustawienie_gospodarz = 4-4-2
|                    sklad_gospodarz = Suchan <BR> Kierzkowski<BR> Skorus<BR> Basta<BR> Mikołajczyk (51' Smajek)<BR> Wróbel<BR> Lelek (15' Białoch)<BR> Janik<BR> Pala<BR>Nowak (81' Bała) <BR>Domagała
|                    ustawienie_gosc = 4-4-2
|                        sklad_gosc = [[Marek Pączek|Pączek]] <BR> [[Tomasz Baliga|Baliga]] (46' [[Tomasz Madoń|Madoń]])<BR> [[Rafał Gudz|Gudz]] (65' [[Piotr Suślik|Suślik]])<BR>[[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]]<BR> [[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]] <BR>[[Artur Szlęzak|Szlęzak]]<BR> [[Paweł Drumlak|Drumlak]]<BR> [[Michał Raś|Raś]] (60' [[Sławomir Guzik|Guzik]])<BR> [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] <BR> [[Karol Kostrubała|Kostrubała]]<BR> [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]]
}}

===Opis meczu ===
Piłkarze Cracovii II pokonali w wyjazdowym meczu Iskrę Krzęcin 4:2. Dzięki tej wygranej rezerwy "Pasów" awansowały na pierwsze miejsce w tabeli. Już do przerwy Cracovia prowadziła 2:0 po strzałach [[Sebastian Kurowski|Sebastiana Kurowskiego]] i [[Joao Paulo Heidemann|Joao Paulo]]. W drugiej połowie ci sami zawodnicy ponownie wpisali się na listę strzelców. Przy każdej z bramek swój udział miał [[Paweł Drumlak]], który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dwie bramki piłkarze „Pasów” stracili w ostatnich pięciu minutach gry, prowadząc już 4:0. Bramki dla Iskry zdobył wychowanek Cracovii [[Rafał Domagała]].

2006-09-24 Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4

Piłkarze Cracovii II pokonali w wyjazdowym meczu Iskrę Krzęcin 4:2. Dzięki tej wygranej rezerwy "Pasów" awansowały na pierwsze miejsce w tabeli. Już do przerwy Cracovia prowadziła 2:0 po strzałach Sebastiana Kurowskiego i Joao Paulo. W drugiej połowie ci sami zawodnicy ponownie wpisali się na listę strzelców. Przy każdej z bramek swój udział miał Paweł Drumlak, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dwie bramki piłkarze „Pasów” stracili w ostatnich pięciu minutach gry, prowadząc już 4:0. Bramki dla Iskry zdobył wychowanek Cracovii Rafał Domagała.