2006-09-24 Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4

Wersja z dnia 00:45, 30 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>'''9 kolejka 24 IX 2006'''<br> '''Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4 (0:2) '''</center><br> Bramki: * 0:1 Kurowski (10') * 0:2 [[Joao Paulo Heidemann|Heidem...)
9 kolejka 24 IX 2006
Iskra Krzęcin - Cracovia II 2:4 (0:2)

Bramki:

Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:
Pączek - Baliga (46' Madoń), Gudz (65' Suślik), Wojciechowski, Uszalewski - Szlęzak, Drumlak, Raś (60' Guzik), Kurowski - Kostrubała, Heidemann.
Iskra:
Suchan – Kierzkowski, Skorus, Basta, Mikołajczyk (51' Smajek) – Wróbel, Lelek (15' Białoch), Janik, Pala – Nowak (81' Bała), Domagała.

Opis meczu :

Piłkarze Cracovii II pokonali w wyjazdowym meczu Iskrę Krzęcin 4:2. Dzięki tej wygranej rezerwy "Pasów" awansowały na pierwsze miejsce w tabeli. Już do przerwy Cracovia prowadziła 2:0 po strzałach Sebastiana Kurowskiego i Joao Paulo. W drugiej połowie ci sami zawodnicy ponownie wpisali się na listę strzelców. Przy każdej z bramek swój udział miał Paweł Drumlak, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Dwie bramki piłkarze „Pasów” stracili w ostatnich pięciu minutach gry, prowadząc już 4:0. Bramki dla Iskry zdobył wychowanek Cracovii Rafał Domagała.