2006-10-01 Cracovia II - Karpaty Siepraw 3:1: Różnice pomiędzy wersjami

(New page: <center>'''10 kolejka 1 X 2006'''<br> '''Cracovia II - Karpaty Siepraw 3:1 (2:0) '''</center><br> Bramki: * 1:0 Karcz (20') * 2:0 Guzik(30') * 3:0 [[Mi...)

Linia 9: Linia 9:
Widzów: <BR><BR>
'''Cracovia II:'''  <BR>
[[Marek Pączek|Pączek]]  - [[Sławomir Guzik|Guzik]], [[Tomasz Baliga|Baliga]], [[Michał Karwan|Karwan]], [[Michał Raś|Raś]] - [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (70' [[Damian Wirga|Wirga]]), [[Paweł Drumlak|Drumlak]], [[Marcin Zimoń|Zimoń]] (46' [[Rafał Gudz|Gudz]]), [[Karol Kostrubała|Kostrubała]] (65' Niemczyk) - [[Kamil Karcz|Karcz]], [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (60' [[Mateusz Jeleń|Jeleń]]). <BR>
[[Marek Pączek|Pączek]]  - [[Sławomir Guzik|Guzik]], [[Tomasz Baliga|Baliga]], [[Michał Karwan|Karwan]], [[Michał Raś|Raś]] - [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]] (70' [[Damian Wirga|Wirga]]), [[Paweł Drumlak|Drumlak]], [[Marcin Zimoń|Zimoń]] (46' [[Rafał Gudz|Gudz]]), [[Karol Kostrubała|Kostrubała]] (65' [[Damian Niemczyk|Niemczyk]]) - [[Kamil Karcz|Karcz]], [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (60' [[Mateusz Jeleń|Jeleń]]). <BR>
===Opis meczu :===
Rezerwy Cracovii pewnie pokonały Karpaty Siepraw 3:1 i utrzymały prowadzenie w tabeli V ligi. Pierwszy raz w tym sezonie piłkarze „Pasów” zagrali przy ul. Wielickiej. Pierwsza bramka dla Cracovii padła w 20 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez [[Tomasz Baliga|Baligę]], [[Michał Karwan|Karwan]] przedłużył piłkę do [[Kamil Karcz|Karcza]] , który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie padła jeszcze jedna bramka, którą z podania [[Paweł Drumlak|Pawła Drumlaka]] zdobył [[Sławomir Guzik|Guzik]]. Po przerwie [[Michał Karwan]] podwyższył wynik na 3:0, a w 90 minucie Szablowski, zdobywając honorowego gola ustalił wynik.

Cracovia II:
Pączek - Guzik, Baliga, Karwan, Raś - Heidemann (70' Wirga), Drumlak, Zimoń (46' Gudz), Kostrubała (65' Niemczyk) - Karcz, Kurowski (60' Jeleń).

Opis meczu :

Rezerwy Cracovii pewnie pokonały Karpaty Siepraw 3:1 i utrzymały prowadzenie w tabeli V ligi. Pierwszy raz w tym sezonie piłkarze „Pasów” zagrali przy ul. Wielickiej. Pierwsza bramka dla Cracovii padła w 20 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Baligę, Karwan przedłużył piłkę do Karcza , który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie padła jeszcze jedna bramka, którą z podania Pawła Drumlaka zdobył Guzik. Po przerwie Michał Karwan podwyższył wynik na 3:0, a w 90 minucie Szablowski, zdobywając honorowego gola ustalił wynik.