2006-10-15 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 4:1

Wersja z dnia 22:35, 27 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>'''12 kolejka 15 X 2006'''<br> '''Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 4:1 (2:1)'''</center><br> Bramki: *0:1 Wolak (33’) *1:1 Zimoń (39’), *2:1 Wiśniewski (43’) *3:1 Karc...)
12 kolejka 15 X 2006
Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 4:1 (2:1)

Cracovia II:
Brzeziański - Wojciechowski, Karwan, Wiśniewski (80’ Madoń), Rzucidło - Heidemann (46’ Kurowski), Zimoń (46’ Suślik), Drumlak, Gudz (65’ Guzik) - Bania, Karcz

Opis meczu :

Drużyna rezerw Cracovii wzmocniona siedmioma zawodnikami z pierwszoligowej kadry pewnie wygrała z ostatnim w tabeli zespołem Orła Piaski Wielkie. Początek jednak nie był taki udany. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach zapachniało sensacją, gdy gola pierwsi strzelili piłkarze gości. Jednak już dwie minuty później podopieczni trenera Bijaka doprowadzili do remisu, a przed przerwą objęli prowadzenie. Od tego momentu piłkarze „Pasów” kontrolowali grę. Druga połowa toczyła się pod dyktando Cracovii, chociaż należy pochwalić Orła za walkę i próby doprowadzenia do wyrównania. Rywale z czasem opadali z sił, a Cracovia stwarzała wiele dogodnych sytuacji do zdobycia gola. Dwie z tych sytuacji zawodnicy „Pasów” wykorzystali podwyższając wynik spotkania.