''' Prądniczanka Kraków - Cracovia II 2:2 (1:1)'''</center><br>
*2:2 [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (88')
Widzów: <BR><BR>
'''Cracovia II:'''  <BR>
[[Marek Pączek|Pączek]] - [[Mateusz Rzucidło|Rzucidło]] (46' [[Joao Paulo Heidemann|Heidemann]]), [[Michał Karwan|Karwan]] (46' [[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]]), [[Tomasz Baliga|Baliga]], [[Piotr Suślik|Suślik]] - [[Mateusz Jeleń|Jeleń]], [[Paweł Drumlak|Drumlak]], [[Marcin Zimoń|Zimoń]], [[Karol Kostrubała|Kostrubała]] (46' [[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]]) - [[Sebastian Kurowski|Kurowski]], [[Kamil Karcz|Karcz]]. <BR>
===Opis meczu :===
Rezerwy Cracovii niespodziewanie zremisowały z drużyną Prądniczanki. W podstawowym składzie zagrało trzech zawodników z pierwszej drużyny ([[Michał Karwan|Karwan]], [[Mateusz Rzucidło|Rzucidło]], [[Marcin Zimoń|Zimoń]]). Od początku meczu na boisko wybiegli [[Paweł Drumlak]] i [[Sebastian Kurowski]]. Drużyna zagrała po raz pierwszy w ustawieniu 3-5-2. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze po strzale Kolańskiego. Na 1:1 wyrównał [[Kamil Karcz]], który strzałem głową wykończył akcję zespołu po podaniu [[Mateusz Jeleń|Mateusza Jelenia]]. Po tej bramce piłkarze "Pasów" zdecydowanie zaatakowali. Po faulu na [[Kamil Karcz|Karczu]] sędzia podyktował w 23 minucie rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Karwan. Sytuacja ta zemściła się w II połowie, "Pasy" straciły bramkę na 1:2, gdy po zagraniu piłki głową przez Kolańskiego, Rojek popisał się kapitalnym wolejem i [[Marek Pączek|Pączek]] był bez szans. Na szczęście udało się doprowadzić do remisu. Po centrze [[Joao Paulo Heidemann|Joao Paulo]] i zamieszaniu pod bramką gospodarzy najskuteczniejszy w drużynie „Pasów” Kurowski uderzeniem w długi róg ustalił wynik meczu.

[[Kategoria: 2006/07 V liga grupa Kraków-Wadowice (Cracovia II)]]
[[Kategoria: Prądniczanka Kraków]]

Wersja z 22:21, 27 mar 2007

13 kolejka 21 X 2006
Prądniczanka Kraków - Cracovia II 2:2 (1:1)

Cracovia II:
Pączek - Rzucidło (46' Heidemann), Karwan (46' Wojciechowski), Baliga, Suślik - Jeleń, Drumlak, Zimoń, Kostrubała (46' Uszalewski) - Kurowski, Karcz.

Opis meczu :

Rezerwy Cracovii niespodziewanie zremisowały z drużyną Prądniczanki. W podstawowym składzie zagrało trzech zawodników z pierwszej drużyny (Karwan, Rzucidło, Zimoń). Od początku meczu na boisko wybiegli Paweł Drumlak i Sebastian Kurowski. Drużyna zagrała po raz pierwszy w ustawieniu 3-5-2. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze po strzale Kolańskiego. Na 1:1 wyrównał Kamil Karcz, który strzałem głową wykończył akcję zespołu po podaniu Mateusza Jelenia. Po tej bramce piłkarze "Pasów" zdecydowanie zaatakowali. Po faulu na Karczu sędzia podyktował w 23 minucie rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Karwan. Sytuacja ta zemściła się w II połowie, "Pasy" straciły bramkę na 1:2, gdy po zagraniu piłki głową przez Kolańskiego, Rojek popisał się kapitalnym wolejem i Pączek był bez szans. Na szczęście udało się doprowadzić do remisu. Po centrze Joao Paulo i zamieszaniu pod bramką gospodarzy najskuteczniejszy w drużynie „Pasów” Kurowski uderzeniem w długi róg ustalił wynik meczu.

Źródło: ww.cracovia.pl [1]