2006-10-22 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 0:1: Różnice pomiędzy wersjami

(Nie pokazano 7 wersji utworzonych przez 4 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
{{Mecz - hokej
W najciekawszym spotkaniu niedzielnej kolejki Polskiej Ligi Hokejowej ComArch/Cracovia wygrała po dogrywce w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0. W derbach Małopolski Podhale rozbiło młodziutką Unię.
|                            wyniki = 0:1
|                      strzelcy_gosc = [[Zbigniew Podlipni|Podlipni]] (61')
}}
[[Grafika:Bilet Zagłebie-Cracovia 22-10-2006 1.png|thumb|right|300px|[[Bilety_(hokej)|Bilet z meczu; inne bilety ››]]]]

===Opis meczu Gazeta Wyborcza===
Zaczarowane bramki, a w nich znakomitych Tomasza Jaworskiego i [[Rafał Radziszewski|Rafała Radziszewskiego]], kibice mogli wczoraj podziwiać na lodowisku w Sosnowcu podczas meczu Zagłębia z Cracovią. - To był ich mecz! - chwalił [[Rudolf Rohaczek]], trener "Pasów". Więcej pracy miał Radziszewski, szczególnie w drugiej tercji. Mimo momentami przygniatającej przewagi Zagłębia gole jednak nie wpadły. Gościom udała się ta sztuka tylko raz, w 55. sekundzie dogrywki! Bramka to wspólne dzieło [[Piotr Gil|Piotra Gila]] i [[Zbigniew Podlipni|Zbigniewa Podlipniego]]. Obrońca Cracovii świetnie dograł krążek do Podlipniego, a ten strzelił pod poprzeczkę.<BR>

'''Zagłębie Sosnowiec - ComArch/Cracovia 0:1 po dogr. (0:0, 0:0, 0:0, 0:1)'''<BR>

Opis meczu Gazeta Wyborcza

W najciekawszym spotkaniu niedzielnej kolejki Polskiej Ligi Hokejowej ComArch/Cracovia wygrała po dogrywce w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0. Zaczarowane bramki, a w nich znakomitych Tomasza Jaworskiego i Rafała Radziszewskiego, kibice mogli wczoraj podziwiać na lodowisku w Sosnowcu podczas meczu Zagłębia z Cracovią. - To był ich mecz! - chwalił Rudolf Rohaczek, trener "Pasów". Więcej pracy miał Radziszewski, szczególnie w drugiej tercji. Mimo momentami przygniatającej przewagi Zagłębia gole jednak nie wpadły. Gościom udała się ta sztuka tylko raz, w 55. sekundzie dogrywki! Bramka to wspólne dzieło Piotra Gila i Zbigniewa Podlipniego. Obrońca Cracovii świetnie dograł krążek do Podlipniego, a ten strzelił pod poprzeczkę.