2006-10-29 Cracovia II - Janina Libiąż 5:0

Wersja z dnia 00:46, 27 mar 2007 autorstwa FortArt (Dyskusja | edycje) (New page: <center>'''14 kolejka'''<br> '''Cracovia II - Janina Libiąż 5:0 (3:0)'''</center><br> Bramki: Kurowski (23' i 62'), Drumlak (35'), [[Kamil Karcz...)
14 kolejka
Cracovia II - Janina Libiąż 5:0 (3:0)

Bramki: Kurowski (23' i 62'), Drumlak (35'), Karcz (36'), Gudz(53')
Sędziował:
Widzów:

Cracovia II:
Pączek - Heidemann (63' Niemczyk), Wojciechowski, Karwan, Rzucidło - Drumlak (63' Szlęzak), Baran (78' Suślik), Zimoń, Kubica (46' Gudz) - Kurowski, Karcz.

Opis meczu :

Dzięki wzmocnieniu piłkarzami pierwszej drużyny, rezerwy „Pasów” spokojnie zwyciężyły Janinę Libiąż, wygrywając w Zabierzowie aż 5:0 w 14 kolejce V ligi. Zespół przeciwników w starciu z tak silnym kadrowo zespołem nie miał żadnych szans.

Pierwsze skrzypce na boisku grała para Baran – Drumlak. Pierwsza bramka padła właśnie po akcji tego drugiego. Strzał Drumlaka w 23 minucie dobił z lini bramkowej Kurowski. Kolejna bramka, w 35 minucie, padła po pięknym strzale z około 20 metrów właśnie Drumlaka. Cracovia nie zwalniała tempa i już minutę poźniej podwyższyła wynik po dwójkowej akcji przeprowadzonej przez Kurowskiego i Karcza.

Po zmianie stron w dalszym ciągu dominowała Cracovia, czego udokumentowaniem były dwie kolejne bramki. W 53 minucie strzałem z bliska na 4:0 podwyższył Gudz, a wynik meczu ustalił w 62 minucie Kurowski, który dopełnił formalności po dokładnym wyłożeniu piłki przez Karcza.