4:0
5:0

Mecz poprzedniego dnia:

2006-10-28 Wisła Kraków - Cracovia 3:0

Dzięki wzmocnieniu piłkarzami pierwszej drużyny, rezerwy „Pasów” spokojnie zwyciężyły Janinę Libiąż, wygrywając w Zabierzowie aż 5:0 w 14 kolejce V ligi. Zespół przeciwników w starciu z tak silnym kadrowo zespołem nie miał żadnych szans.

Pierwsze skrzypce na boisku grała para Baran – Drumlak. Pierwsza bramka padła właśnie po akcji tego drugiego. Strzał Drumlaka w 23 minucie dobił z lini bramkowej Kurowski. Kolejna bramka, w 35 minucie, padła po pięknym strzale z około 20 metrów właśnie Drumlaka. Cracovia nie zwalniała tempa i już minutę poźniej podwyższyła wynik po dwójkowej akcji przeprowadzonej przez Kurowskiego i Karcza.

Po zmianie stron w dalszym ciągu dominowała Cracovia, czego udokumentowaniem były dwie kolejne bramki. W 53 minucie strzałem z bliska na 4:0 podwyższył Gudz, a wynik meczu ustalił w 62 minucie Kurowski, który dopełnił formalności po dokładnym wyłożeniu piłki przez Karcza.