2007-01-13 AZS Cracovia Politechnika Krakowska - Dobry Wynik Kraków 3:0

Wersja z dnia 15:24, 22 lut 2007 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (New page: Pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze AZS Cracovia Politechnika Krakowska, którzy po raz pierwszy prowadzeni przez trenera Jerzego Piwowara pokonali lokalnego rywala UKS Rodium Dobry Wyni...)

Pewne zwycięstwo odnieśli siatkarze AZS Cracovia Politechnika Krakowska, którzy po raz pierwszy prowadzeni przez trenera Jerzego Piwowara pokonali lokalnego rywala UKS Rodium Dobry Wynik Kraków 3:0.

Pierwsze dwa sety były wyrównane. W pierwszym dość długo żadna drużyna nie mogła uzyskać większej punktowej przewagi, dopiero w końcówce bardziej doświadczeni gospodarze uzyskali 3 punktowe prowadzenie, które utrzymali do końca, wygrywając seta 25:21.

W drugim secie byliśmy świadkami emocjonującej końcówki. Pomimo prowadzenia 16:11, podopieczni Jerzego Piwowara nie mogli poradzić sobie z zagrywką Pozłutko i młodzież z UKS Rodium Dobry Wynik Kraków objęła prowadzenie 21:22. Skuteczne ataki dobrze dysponowanego tego dnia Stanisławskiego, dały zwycięstwo AZS Cracovia 27:25.

W trzecim najkrócej trwającym secie, siatkarze Politechniki szybko objęli kilku punktowe prowadzenie (8:4, 15:8), które utrzymali do końca odnosząc pierwsze zwycięstwo pod dowództwem nowego trenera.

AZS CRACOVIA POLITECHNIKA KRAKOWSKA - UKS RODIUM DOBRY WYNIK KRAKÓW 3:0 (25:21, 27:25, 25:18)

AZS Cracovia Politechnika Krakowska: Bławat, Chodakowski, Kieć (c), Laskowski, Stanisławski, Wasilewski - Woźniak (libero) oraz Paluch, Piotrowski, Wyrzykowski.
Trener: Jerzy Piwowar

UKS Rodium Dobry Wynik Kraków: Klimczuk, Michoń, Musiałek, Paos, Pozłutko, Sroga - Kluczyński (libero) oraz Golec, Klima. Trenerzy: Mirosław Janawa, Ryszard Pozłutko

Źródło: azs.pk.edu.pl