2007-02-11 AZS Cracovia Politechnika Krakowska - Wanda Kraków 3:1: Różnice pomiędzy wersjami

(, Replaced: [[Kategoria:Mecze (siatkówka mężczyzn) → [[Kategoria:Mecze - siatkówka mężczyzn)
|                        trener_gosc =
|              Zawodnik_1_gospodarz = gracze m.in.

Wersja z 17:35, 19 gru 2021

{{Mecz - siatkówka | gospodarz = Cracovia | gosc = Wanda Kraków | gospodarz_owczesna_nazwa = AZS Cracovia Politechnika Krakowska | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2006/07 | rozgrywki = III liga siatkówka mężczyzn | dzien = 11 | miesiac = 2 | rok = 2007 | godzina = | miejsce = | bramki_gospodarz = 3 | bramki_gosc = 1 | bramki_I_set_gospodarz = 25 | bramki_I_set_gosc = 21 | bramki_II_set_gospodarz = 25 | bramki_II_set_gosc = 14 | bramki_III_set_gospodarz = 21 | bramki_III_set_gosc = 25 | bramki_IV_set_gospodarz = 25 | bramki_IV_set_gosc = 22 | bramki_V_set_gospodarz = | bramki_V_set_gosc = | bramki_dogrywka_gospodarz = | bramki_dogrywka_gosc = | rzuty_karne_gospodarz = | rzuty_karne_gosc = | sedzia = | widzow = | trener_gospodarz = Jerzy Piwowar | trener_gosc = | Zawodnik_1_gospodarz = gracze m.in. | Zawodnik_2_gospodarz = Fornal | Zawodnik_3_gospodarz = [[Łukasz Stanisławski|Stanisławski] | Zawodnik_4_gospodarz = Laskowski | Zawodnik_5_gospodarz = | Zawodnik_6_gospodarz = | Zawodnik_7_gospodarz = | Zawodnik_8_gospodarz = | Zawodnik_9_gospodarz = | Zawodnik_10_gospodarz = | Zawodnik_11_gospodarz = | Zawodnik_12_gospodarz = | Zawodnik_13_gospodarz = | Zawodnik_14_gospodarz = | Zawodnik_15_gospodarz = | Zawodnik_1_gospodarz_bramki = | Zawodnik_2_gospodarz_bramki = | Zawodnik_3_gospodarz_bramki = | Zawodnik_4_gospodarz_bramki = | Zawodnik_5_gospodarz_bramki = | Zawodnik_6_gospodarz_bramki = | Zawodnik_7_gospodarz_bramki = | Zawodnik_8_gospodarz_bramki = | Zawodnik_9_gospodarz_bramki = | Zawodnik_10_gospodarz_bramki = | Zawodnik_11_gospodarz_bramki = | Zawodnik_12_gospodarz_bramki = | Zawodnik_13_gospodarz_bramki = | Zawodnik_14_gospodarz_bramki = | Zawodnik_15_gospodarz_bramki = | Zawodnik_4_gospodarz_kary = | Zawodnik_7_gospodarz_kary = | Zawodnik_8_gospodarz_kary = | Zawodnik_11_gospodarz_kary = | Zawodnik_13_gospodarz_kary = | Zawodnik_14_gospodarz_kary = | Zawodnik_1_gosc = | Zawodnik_2_gosc = | Zawodnik_3_gosc = | Zawodnik_4_gosc = | Zawodnik_5_gosc = | Zawodnik_6_gosc = | Zawodnik_7_gosc = | Zawodnik_8_gosc = | Zawodnik_9_gosc = | Zawodnik_10_gosc = | Zawodnik_11_gosc = | Zawodnik_12_gosc = | Zawodnik_13_gosc = | Zawodnik_14_gosc = | Zawodnik_1_gosc_bramki = | Zawodnik_2_gosc_bramki = | Zawodnik_3_gosc_bramki = | Zawodnik_4_gosc_bramki = | Zawodnik_5_gosc_bramki = | Zawodnik_6_gosc_bramki = | Zawodnik_7_gosc_bramki = | Zawodnik_8_gosc_bramki = | Zawodnik_9_gosc_bramki = | Zawodnik_10_gosc_bramki = | Zawodnik_11_gosc_bramki = | Zawodnik_12_gosc_bramki = | Zawodnik_13_gosc_bramki = | Zawodnik_14_gosc_bramki = | Zawodnik_5_gosc_kary = | Zawodnik_10_gosc_kary = | siatkówka_kobiet = }}

AZS Cracovia Politechnika Krakowska - Wanda Kraków 3:1 (21, 14, -21, 22)

Mecz rozpoczął się od dwu punktowego prowadzenia gości, jednak z biegiem czasu wynik się odwracał na korzyść akademików. Obydwie drużyny nie uniknęły błędów w zagrywce, lecz w końcowym efekcie lepiej wyszli z tego gospodarze wygrywając do 21. Druga odsłona to przewaga naszych w każdym elemencie siatkarskim. Prawdziwy pogrom. Wydawałoby się, że 3 set będzie ostatnim, jednak uszła gdzieś koncentracja podopiecznym Jerzego Piwowara i maszyna napędzona poprzednimi setami zacięła się. Do tego goście dołożyli poprawna zagrywkę, niezłe rozegranie oraz kończące ataki. W ostatniej części gry niewiele wskazywało, że mecz się już zakończy bowiem 'inżynierowie' przegrywali 14:19. Wtedy swój koncert zaczął Marcin Laskowski vs. Marek Fornal. Stanowili oni ścianę bloku nie do przejścia, zdobywając aż 8 pkt. z rzędu w jednym ustawieniu. Skutecznie pomagał im Łukasz Stanisławski. Po tych zagraniach nie można było przegrać tego mecz i tak też się stało.

Dla tak licznie zgromadzonej publiczności, aż chciało się grać (może niektórym za bardzo:) ) Szczególne podziękowania dla naszych kibiców, dzięki którym akademicy wznosili się na swoje wyżyny. BRAVO!!!

Źródło: azscracovia.ovh.org