2007-05-27 Karpaty Siepraw - Cracovia II 3:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Nowa strona: <center>'''25 kolejka 27 V 2007'''<br> '''Karpaty Siepraw - Cracovia II 3:3 (1:0)'''</center><br> Bramki: *1:0 ? *2:0 ? *2:1 Kubica *2:2 Karcz *2:3 [[B...)

*2:1 [[Tomasz Kubica|Kubica]]
|                          rozgrywki = V liga grupa Kraków-Wadowice (Cracovia II)
|            informacje_przedmeczowe =
[[Marek Pączek|Pączek]] – [[Mateusz Urbański|Urbański]], [[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]], [[Tomasz Baliga|Baliga]] – [[JoĂŁo Paulo Heidemann|Heidemann]] (46’ [[Mateusz Jeleń|Jeleń]]), [[Paweł Sacha|Sacha]] (46’ [[Karol Kostrubała|Kostrubała]]), [[Artur Szlęzak|Szlęzak]], [[Rafał Gudz|Gudz]], (46’ [[Tomasz Kubica|Kubica]]), [[Kamil Karcz|Karcz]] – [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (70’ [[Piotr Suślik|Suślik]]), [[Bartłomiej Dudzic|Dudzic]]<BR>
|                            wyniki = 1:0<br> 2:0<br>2:1<br>2:2<br>2:3<br>3:3
|                      strzelcy_gosc = <br><br>[[Tomasz Kubica|Kubica]]<br> [[Kamil Karcz|Karcz]]<br> [[Bartłomiej Dudzic|Dudzic]]<br>
|                    ustawienie_gosc = 3-5-2
|                        sklad_gosc = [[Marek Pączek|Pączek]]<br> [[Mateusz Urbański|Urbański]]<br> [[Paweł Wojciechowski|Wojciechowski]]<br> [[Tomasz Baliga|Baliga]]<br> [[JoĂŁo Paulo Heidemann|Heidemann]] (46’ [[Mateusz Jeleń|Jeleń]])<br> [[Paweł Sacha|Sacha]] (46’ [[Karol Kostrubała|Kostrubała]])<br> [[Artur Szlęzak|Szlęzak]]<br> [[Rafał Gudz|Gudz]], (46’ [[Tomasz Kubica|Kubica]])<br> [[Kamil Karcz|Karcz]]<br> [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (70’ [[Piotr Suślik|Suślik]])<br> [[Bartłomiej Dudzic|Dudzic]]
}}

===Opis meczu :===
Trener [[Dariusz Bijak]]: - Ten mecz miał dramatyczny przebieg. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, potem gospodarze strzelili drugą bramkę, ale my wciąż wiedzieliśmy, że grając konsekwentnie możemy to spotkanie wygrać. Zdobyliśmy trzy gole, dzięki którym ze stanu 0:2 doprowadziliśmy do wyniku 3:2! Niestety w drugiej minucie doliczonego czasu gry, praktycznie w ostatniej akcji Karpaty zdołały doprowadzić do remisu, w dodatku po rzucie karnym. Nie udało się wygrać, ale walczymy dalej! Już w środę o godzinie 16 na boisku przy ulicy Wielickiej rozegramy zaległy mecz z Iskrą Krzęcin i nie ukrywam, że drużyna bardzo liczy na doping kibiców. Mam nadzieję, że fani „Pasów” wybiorą się na to spotkanie i poprowadzą nas do zwycięstwa. Doping jest nam bardzo potrzebny!

Opis meczu :

Trener Dariusz Bijak: - Ten mecz miał dramatyczny przebieg. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, potem gospodarze strzelili drugą bramkę, ale my wciąż wiedzieliśmy, że grając konsekwentnie możemy to spotkanie wygrać. Zdobyliśmy trzy gole, dzięki którym ze stanu 0:2 doprowadziliśmy do wyniku 3:2! Niestety w drugiej minucie doliczonego czasu gry, praktycznie w ostatniej akcji Karpaty zdołały doprowadzić do remisu, w dodatku po rzucie karnym. Nie udało się wygrać, ale walczymy dalej! Już w środę o godzinie 16 na boisku przy ulicy Wielickiej rozegramy zaległy mecz z Iskrą Krzęcin i nie ukrywam, że drużyna bardzo liczy na doping kibiców. Mam nadzieję, że fani „Pasów” wybiorą się na to spotkanie i poprowadzą nas do zwycięstwa. Doping jest nam bardzo potrzebny!