3-5-2
Mecz poprzedniego dnia:

2007-05-26 Widzew Łódź - Cracovia 1:3

Opis meczu :

Trener Dariusz Bijak: - Ten mecz miał dramatyczny przebieg. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1, potem gospodarze strzelili drugą bramkę, ale my wciąż wiedzieliśmy, że grając konsekwentnie możemy to spotkanie wygrać. Zdobyliśmy trzy gole, dzięki którym ze stanu 0:2 doprowadziliśmy do wyniku 3:2! Niestety w drugiej minucie doliczonego czasu gry, praktycznie w ostatniej akcji Karpaty zdołały doprowadzić do remisu, w dodatku po rzucie karnym. Nie udało się wygrać, ale walczymy dalej! Już w środę o godzinie 16 na boisku przy ulicy Wielickiej rozegramy zaległy mecz z Iskrą Krzęcin i nie ukrywam, że drużyna bardzo liczy na doping kibiców. Mam nadzieję, że fani „Pasów” wybiorą się na to spotkanie i poprowadzą nas do zwycięstwa. Doping jest nam bardzo potrzebny!