2007-06-06 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 1:1

Wersja z dnia 22:34, 6 cze 2007 autorstwa Mk91 (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Orzeł Piaski Wielkie | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owcz...)

{{Mecz | gospodarz = Orzeł Piaski Wielkie | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | sezon = 2006/07 | rozgrywki = V liga grupa Kraków-Wadowice (Cracovia II) | dzien = 6 | miesiac = 6 | rok = 2007 | godzina = 17:30 | miejsce = Piaski Wielkie | bramki_gospodarz = 1 | bramki_do_przerwy_gospodarz = 0 | bramki_gosc = 1 | bramki_do_przerwy_gosc = 0 | sedzia = | widzow = | strzelcy_gospodarz =
 ? (89) | wyniki = 0:1
1:1 | strzelcy_gosc = Kostrubała (85 k.) | kartki_zolte_gospodarz = | kartki_czerwone_gospodarz = | kartki_zolte_gosc = | kartki_czerwone_gosc = | trener_gospodarz = | trener_gosc = Dariusz Bijak | ustawienie_gospodarz = | sklad_gospodarz = | ustawienie_gosc = 3-5-2 | sklad_gosc = Pączek

Trener Dariusz Bijak o meczu

Jesteśmy bardzo źli na siebie, ponieważ strzelając bramkę na pięć minut przed końcem meczu liczyliśmy na to, że potrafimy utrzymać wynik do końca. Niestety po serii błędów straciliśmy gola w 89. minucie meczu! Zabrakło nam doświadczenia, cwaniactwa. Mimo to nie poddajemy się i cały czas walczymy o awans. Do końca pozostały jeszcze trzy kolejki i wydaje mi się, że wszystko może się zdarzyć.