2007-06-17 Janina Libiąż - Cracovia II 0:4

Wersja z dnia 22:09, 17 cze 2007 autorstwa Mk91 (Dyskusja | edycje) (Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Janina Libiąż | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_n...)

Trener Dariusz Bijak

W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo agresywnie i z ogromną chęcią zwycięstwa. Chłopcy byli niezwykle zmotywowani od samego początku meczu. Zagraliśmy skutecznie, byliśmy nie do zatrzymania i do przerwy prowadziliśmy 3:0. Po zmianie stron graliśmy dużo piłką, utrzymywaliśmy się przy niej i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Udało się wykorzystać tylko jedną. Cieszymy się ze zwycięstwa. Została jeszcze ostatnia kolejka i do końca walczyć będziemy o awans.