2007/08 Młoda Ekstraklasa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|7-2 | ||
|align="center"| | |align="center"|+5 | ||
|align="center"| | |align="center"|3,50-1,00 | ||
|align="center"| | |align="center"|[[2007-07-30 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1|4:1]] | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"|1 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0-1 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|0,00-1,00 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|[[2007-07-30 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 3:1|1:0]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|7-3 | ||
|align="center"| | |align="center"|+4 | ||
|align="center"| | |align="center"|2,33-1,00 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| |
Wersja z 12:44, 18 sie 2007
Bilans Cracovii (ME)
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 2 | 2 | 7-2 | +5 | 3,50-1,00 | 4:1 | |||
wyjazd | 1 | 1 | 0-1 | -1 | 0,00-1,00 | 1:0 | |||
razem | 3 | 2 | 1 | 7-3 | +4 | 2,33-1,00 |
Mecze Cracovii
|
|