2008-03-09 Cracovia (ME) - ŁKS Łódź (ME) 2:1: Różnice pomiędzy wersjami

|                        sklad_gosc = Makhnovkyy<br> Trzęsiara (39' Wasilewski)<br> Rudziński<br> Gieraga<br> Mordzakowski<br> Nazad (60' Rogowski)<br> Kuklis<br> Jarmuda<br> Świątek (79' Kiełbasa)<br> Kujawa<br> Strojek
}}
===Mecz poprzedniego dnia===
*[[2008-03-08 ŁKS Łódź - Cracovia 0:0]]
===Opisy prasowe===
[[Grafika:2008-03-09 Cracovia ME - ŁKS ME 01.jpg|thumb|300px|[[Galeria:2008-03-09 Cracovia (ME) - ŁKS Łódź (ME) 2:1|Cała galeria ››]]]]

Tomasz Wacek - Witia, czyli 90 minuta - Fakt 11.03.2008

To była wspaniała bramka! Dochodziła 90. minuta meczu z ŁKS, gdy piłkę do rzutu wolnego ustawił sobie Tomasz Wacek (32 l.). Popatrzył, przymierzył i kopnął futbolówkę tak, że wpadła do siatki obok bramkarza. Gol zapewnił Pasom zwycięstwo 2:1 i awans na drugie miejsce w tabeli... Młodej Ekstraklasy.

- Może to nie taka radość jak w pierwszej lidze, ale jest satysfakcja, że udało się zapewnić zwycięstwo - opowiada „Witia”, który dzięki wyczynom w ostatnich minutach spotkania dostał od młodszych kolegów z drużyny nowe imię.

- Mówią na mnie Tomek „90. minuta” Wacek - śmieje się piłkarz. W tym sezonie jego bramka dała już zwycięstwo z Młodym Lechem, z kolei w Pucharze Ekstraklasy z Koroną strzał w poprzeczkę dobił Kacper Tatara (20 l.). Wszystko oczywiście w ostatnich sekundach.

Obrońca liczy teraz na to, że dzięki dobrym występom w ME zyska uznanie w oczach Stefana Majewskiego (52 l.) i znajdzie się w składzie na kolejny mecz.