2008-03-26 Ruch Chorzów (ME) - Cracovia (ME) 1:4: Różnice pomiędzy wersjami

(Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Ruch Chorzów (ME) | gosc = Cracovia (ME) | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owcz...)

Linia 37: Linia 37:
|                        sklad_gosc = Wróbel<br> [[Tomasz Wacek|Wacek]]<br>[[Mateusz Urbański|Urbański]]<br>[[Michał Karwan|Karwan]]<br>[[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]]<br> [[Bartosz Tomczuk|Tomczuk]] (64' [[Jakub Kaszuba|Kaszuba]])<br> [[Artur Szlęzak|Szlęzak]] (80' [[Mateusz Jeleń|Jeleń]])<br> [[Tomasz Baliga|Baliga]] (46' [[Karol Kostrubała|Kostrubała]])<br> [[Paweł Szwajdych|Szwajdych]]<br> [[Kamil Karcz|Karcz]]<br>[[Kacper Tatara|Tatara]] (80' [[Tomasz Szczytyński|Szczytyński]])
}}
}}
===Opis meczu===
W zaległym meczu 17. kolejki Młodej Ekstraklasy Cracovia pokonała w Chorzowie ostatni w tabeli Ruch Chorzów 4:1 i zajmując nadal drugie miejsce zmniejszyła do dwóch punktów dystans do prowadzącej Korony Kielce. W zespole Cracovii wystąpili m.in. Tomasz Wacek, Michał Karwan, Karol Kostrubała i Paweł Szwajdych.
Cracovia objęła prowadzenie już w 2 minucie spotkania, gdy Bartosz Tomczuk z kilku metrów dobił piłkę po interwencji bramkarza i strzale z 16 metrów Kacpra Tatary. Drugą bramkę dla Pasów zdobył w 28 minucie Kamil Karcz finalizując strzałem z 8 metrów akcję Tatary i Szlęzaka. Sześć minut przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktową bramkę po strzale Artura Sobiecha z najbliższej odległości.
Dwie kolejne bramki padły w odstępie dwóch minut w 73 i 75 minucie. Najpierw Jakub Kaszuba wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy, który wypuścił piłkę z rąk, a chwilę później Paweł Szwajdych przejął w polu karnym dośrodkowanie Łukasza Uszalewskiego i strzałem z kilku metrów ustalił wynik meczu.
[[Kategoria: 2007/08 Młoda Ekstraklasa]]

Wersja z 22:50, 13 kwi 2008