2008-05-04 Cracovia (ME) - Zagłębie Lubin (ME) 2:0: Różnice pomiędzy wersjami

|                        sklad_gosc = Jesionkowski<br> Kieruzel<br> Steinke<br> Arboleda<br> Getinger<br>Markowski<br> Krysian (75' Głąb)<br> Piotrowski<br> Pietroń (70' Ochota)<br> Pytlarz (62' Skrzypczak)<br> Zapaśnik
}}
}}
===Opis meczu===
W 28. kolejce Młodej Ekstraklasy Cracovia pokonała na własnym stadionie Zagłębie Lubin 2:0. W drużynie Pasów zagrali m.in. Tomasz Wacek, Michał Karwan i Paweł Szwajdych.
Obydwie bramki padły w drugiej połowie. W 54 minucie Bartosz Tomczuk uprzedził wychodzącego z bramki bramkarza gości i zdobył pierwszą bramkę. Wynik spotkania ustalił w 67 minucie Jakub Kaszuba strzelając bramkę po sprytnym podaniu Pawła Szwajdycha.

Wersja z 23:04, 14 maj 2008