2008-09-19 Cracovia - Legia Warszawa 0:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Nowa strona: {{Mecz | gospodarz = Cracovia | gosc = Legia Warszawa | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa...)

Linia 31: Linia 31:
|              kartki_czerwone_gosc =
|                  trener_gospodarz = [[Stefan Majewski]]
|                        trener_gosc = Stanisław Urban
|                        trener_gosc = Jan Urban
|              ustawienie_gospodarz = 4-4-2
|                    sklad_gospodarz = [[Marcin Cabaj|Cabaj]]<br>[[Marek Wasiluk|Wasiluk]]<br>[[Semjon Milosevic|Milosevic]] (44' [[Michał Karwan|Karwan]])<br>[[Piotr Polczak|Polczak]]<br>[[Przemysław Kulig|Kulig]]<br>[[Paweł Nowak|Nowak]]<br>[[Arkadiusz Baran|Baran]] (46' [[Bartłomiej Dudzic|Dudzic]], 82' [[Jakub Snadny|Snadny]])<br>[[Dariusz Kłus|Kłus]]<br>[[Sławomir Szeliga|Szeliga]]<br>[[Dariusz Pawlusiński|Pawlusiński]]<br>[[Marcin Krzywicki|Krzywicki]]
Linia 37: Linia 37:
|                        sklad_gosc = Mucha<br>Szala<br>Choto<br>Astiz<br>Wawrzyniak<br>Radovič<br>Borysiuk (55' Edson)<br>Iwański<br>Roger (84' Vukovič)<br>Szałachowski (75' [[Piotr Giza|Giza]])<br>Chinyama
}}
}}
===Trenerzy o meczu===
====[[Stefan Majewski]] (trener Cracovii)====
Gratuluję Legii, która była zespołem lepszym i zasłużenie wygrała. Milosevič ma kontuzję stawu skokowego, z kolei Baran i Dudzic naciągnęli mięśnie dwugłowe. Chciałem, żebyśmy zagrali podobnie jak z Wisłą, a nawet troszeczkę lepiej i wtedy bylibyśmy zadowoleni. Niestety nie udało się, bo na pewno to nie był taki mecz. Boli to, że tracimy bramkę w 45. minucie. Nie zamierzam krytykować zawodników. Bramka Piotrka Gizy była po naprawdę ładnym uderzeniu i za to trzeba mu pogratulować. Szkoda, że żaden z naszych zawodników tak nie strzelał.
====Jan Urban (trener [[Legia Warszawa|Legii]])====
Nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to był zawsze trudny teren dla Legii. Dziś jednak odnieśliśmy przekonywujące zwycięstwo, na które zasłużyliśmy w pierwszej i drugiej połowie. Mimo to uważam, że powinniśmy wcześniej rozstrzygnąć wynik na swoją korzyść, bo nawet przy stanie 2:0 zawsze coś może się wydarzyć. A sytuacji do zdobycia kolejnych goli mieliśmy bardzo dużo. Na pierwszy rzut oka kontuzja Sebastiana Szałachowskiego wygląda na poważną – pierwsze oględziny wskazują, że ma złamaną nogę, ale mam nadzieję, że to się nie potwierdzi.

[[Kategoria:2008/09 Ekstraklasa]]

Wersja z 23:18, 19 wrz 2008