4-5-1
Mecz poprzedniego dnia:

2008-10-03 Cracovia - Polonia Bytom 0:1

Mecz poprzedniego dnia

W 8. kolejce Młodej Ekstraklasy piłkarze Cracovii pokonali w wyjazdowym spotkaniu Polonię Bytom 2:1. Dwie bramki dla Pasów zdobył Jakub Kaszuba.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla podopiecznych trenera Marcina Gędłka, którzy już w 8. minucie meczu objęli prowadzenie. Znakomitą akcję lewą stroną boiska przeprowadził Mateusz Jeleń, dośrodkował w pole karne do nadbiegającego Jakuba Kaszuby, który strzałem z pierwszej piłki umieścił piłkę w siatce.

Gospodarze odpowiedzieli niemal natychmiast zdobywając gola już w 12 minucie po precyzyjnym strzale głową z siedmiu metrów Roberta Wojsyka.

Decydująca o zwycięstwie Cracovii bramka padła niespełna kwadrans po przerwie. W 57 minucie świetną asystą popisał się Tomasz Baliga precyzyjnie zagrywając przed pole bramkowe do Jakuba Kaszuby, który dopełnił formalności zdobywając drugą bramkę i ustalając wynik tego spotkania.

W meczu Młodej Ekstraklasy 90 minut rozegrał Przemysław Kulig, który pauzuje w dwóch spotkaniach Ekstraklasy za czerwoną kartkę.

Źródło: Teraz Pasy! [1]