2008 Trening Noworoczny: Różnice pomiędzy wersjami

|                            sedzia =
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz =
|                strzelcy_gospodarz = [[Marcin Bojarski|Bojarski]]
|                            wyniki = 1:0<BR>2:0<BR>2:1<BR>2:1<BR>3:2<BR>3:3<BR>4:3<BR>4:4

4:4

Punktualnie o godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie rozpoczął się tradycyjny trening noworoczny piłkarzy Cracovii.

Przed treningiem przemówienie wygłosił prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, który zapowiedział, że w połowie 2008 roku ruszy przebudowa stadionu Cracovii. Według planów ma ona potrwać do 2011.

Kulminacyjnym momentem jest mecz pierwszej drużyny "Pasów" z rezerwami. Gola numer jeden na polskich boiskach w 2008 roku zdobył Marcin Bojarski o godz. 12.11.

W regulaminowym czasie gry (grano 2x30 minut) był remis 4:4. W serii rzutów karnych lepsi okazali się zawodnicy pierwszego zespołu, którzy wygrali 4:3.

Tradycja meczów noworocznych Cracovii liczy ponad 80 lat.

Źródło: Interia.pl [1]