2012-08-17 Zubr Przerów - Comarch Cracovia 2:4: Różnice pomiędzy wersjami

(0:2; 0:0; 2:2)

"DRUGA WYGRANA CRACOVII, KMIECIK WCIĄŻ STRZELA" -
cracovia.pl

DRUGA WYGRANA CRACOVII, KMIECIK WCIĄŻ STRZELA

Hokeiści Comarch Cracovii, w drugim swoim meczu w czeskiej Ostrawie Porubie, wygrali 4:2 z HC ZUBR Přerov. Znów formą strzelecką błysnął Piotr Kmiecik.

Od samego początku spotkania bramkarz HC ZUBR Přerov miał pełne ręce roboty. Wicemistrzowie Polski szybko narzucili rywalom swoje warunki gry i już w 4. minucie objęli prowadzenie: uderzał Łukasz Sznotala, Sklenar był nieco zasłonięty i nie zdążył w porę zareagować przy uderzeniu obrońcy Pasów.

Przed końcem pierwszej tercji Comarch Cracovia podwyższyła prwadzenie na 2:0. Na listę strzelców wpisał się Piotr Kmiecik, który w sparingach jak na razie błyszczy formą strzelecką: w czterech meczach zdobył cztery gole.

W trzeciej tercji podopieczni trenera Rudolfa Rohacka nie zwalniali tempa i nadal nadawali ton wydarzeniom na tafli. Rafał Radziszewski nie miał w bramce zbyt wiele do roboty, za to jego koledzyspisywali się w ofensywie. Najpierw w 50. minucie Leszek Laszkiewicz świetnie wykorzystał podanie Sebastiana Kowalówki i zaskoczył golkipera z Přerova, a 120 sekund później pokonał go drugi raz, tym razem wykańczając akcję duetu Sebastian Kowalówka - Nicolas Besch.

W sobotę Pasy rozegrają trzecie spotkanie, a rywalem w finale turnieju będzie czeski AZ Havířov (17:30).

HC ZUBR Přerov - Comarch Cracovia 2:4 (0:2, 0:0, 2:2)