|Tytul_artykulu = PRZEGRANA MISTRZÓW W DOCLER CUP
|Tytul_artykulu = Przegrana Mistrzów w Docler Cup
| Autor =
| Autor = KK
| Tresc = W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju Docler Cup zawodnicy Comarch Cracovii przegrali po rzutach karnych ze słowacką drużyną ŠHK 37 Piešťany.
| Tresc = '''W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju Docler Cup zawodnicy Comarch Cracovii przegrali po rzutach karnych ze słowacką drużyną ŠHK 37 Piešťany.'''

W podstawowym czasie gry padł remis 1:1. Bramkę dla Cracovii w drugiej tercji zdobył Aron Chmielewski.

W drugim dzisiejszym spotkaniu o 19:15 gospodarze turnieju DAB-Docler Dunaújváros podejmą SC Bietigheim-Bissingen.}}