2013-09-03 Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 1:0

1
:
0

(0:0; 1:0; 0:0)

1:0 - Chmielewski Cracovia: Radziszewski, R. Kowalówka (nie grał), A. Kowalówka, P. Noworyta, Sznotala, Kłys, Zieliński, Žvatora, Dąbrowski, Jaskólski, Chmielewski, Słaboń, S. Kowalówka, Piotrowski, Dvořak, Laszkiewicz, Cieślicki, Rutkowski, Witkowski, Wiśniewski, Pesta, Kohanchuk.

"WYGRANA MISTRZÓW!" -
cracovia.pl

WYGRANA MISTRZÓW!

Mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz kontrolny, pokonując 1:0 na swoim terenie zespół Polonii Bytom. Tym samym zawodnicy Comarch Cracovii zrewanżowali się za piątkową porażkę swoim przeciwnikom.

Mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz kontrolny, pokonując 1:0 na swoim terenie zespół Polonii Bytom. Tym samym zawodnicy Comarch Cracovii zrewanżowali się za piątkową porażkę swoim przeciwnikom. Drugie spotkanie obydwu drużyn było bardzo wyrównane. Niewielką przewagę osiągnęli gospodarze dzisiejszego meczu zdobywając bramkę w ostatniej minucie drugiej tercji. Decydujące trafienie oddał Aron Chmielewski.

Skład Cracovii: Radziszewski, R. Kowalówka (nie grał), A. Kowalówka, P. Noworyta, Sznotala, Kłys, Zieliński, Zvatora, Dąbrowski, Jaskólski, Chmielewski, Słaboń, S. Kowalówka, Piotrowski, Dvorak, Laszkiewicz, Cieślicki, Rutkowski, Witkowski, Wiśniewski, Pesta, Kohanchuk.

Comarch Cracovia - Polonia Bytom 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)