Gimiński

"Wygrana Mistrzów!" -
cracovia.pl

Wygrana Mistrzów!

Mistrzowie Polski wygrali pierwszy mecz kontrolny, pokonując 1:0 na swoim terenie zespół Polonii Bytom. Tym samym zawodnicy Comarch Cracovii zrewanżowali się za piątkową porażkę swoim przeciwnikom.

Drugie spotkanie obydwu drużyn było bardzo wyrównane. Niewielką przewagę osiągnęli gospodarze dzisiejszego meczu zdobywając bramkę w ostatniej minucie drugiej tercji. Decydujące trafienie oddał Aron Chmielewski.

Skład Cracovii: Radziszewski, R. Kowalówka (nie grał), A. Kowalówka, P. Noworyta, Sznotala, Kłys, Zieliński, Zvatora, Dąbrowski, Jaskólski, Chmielewski, Słaboń, S. Kowalówka, Piotrowski, Dvorak, Laszkiewicz, Cieślicki, Rutkowski, Witkowski, Wiśniewski, Pesta, Kohanchuk.

Comarch Cracovia - Polonia Bytom 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
KK
Źródło: cracovia.pl 03 września 2013 [1]

"Pierwszy wygrany sparing Pasów" -

Pierwszy wygrany sparing Pasów

W meczu sparingowym hokeiści Comarch Cracovii udanie zrewanżowali się bieniaminkowi ekstraligi Polonii Bytom za porażkę sprzed kilku dni tym razem wygrywając 1-0. Było to zarazem dopiero pierwsze zwycięstwo Mistrzów Polski w okresie przygotowawczym, w którym zagrali jak dotąd siedem meczów. Jedyną bramkę we wczorajszym spotkaniu zdobył Aron Chmielewski.
W porównaniu z pierwszym meczem w obu drużynach nastąpiły zmiany na pozycji bramkarza. Rudolf Rohaczek wystawił tym razem Rafała Radziszewskiego, natomiast szkoleniowiec Polonii Miroslav Ihanczak postawił na Zbigniewa Szydłowskiego. Wśród gości do pauzujących już od jakiegoś czasu Andrzeja Banaszczaka oraz Marka Wróbla dołączył Gleb Łucznikow.