2014-01-25 Cracovia - MTS Żory 19:34

Wersja z dnia 14:19, 11 sie 2022 autorstwa Grot (Dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "<table style="width:100%;"> <tr> <td> {{Mecz - piłka ręczna | gospodarz = Cracovia | gosc = MTS Żory | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | runda = | etap = | sezon = 2013/14 | rozgrywki = II Liga - piłka ręczna…")

CRACOVIA VS.MTS ŻORY

W dzisiejszym spotkaniu Cracovia przegrywa z jednym z faworytów rozgrywek MTS Żory 19:34 (7:14). Od samego początku zawodów uwidoczniła się przewaga doświadczonego zespołu z Żor. W 10 min. jest 1:8 dla drużyny Gości a I połowa kończy sie wynikiem 7:14. Drugą połowę zaczynamy równie źle,pierwsze 10 min. przegrywamy 0:7 i na tablicy wyników mamy 7 : 21. Lepszy moment gry, kilka bramek zdobytych przez Magdę Orłowską, Anię Talowska i Weronikę Klima pozwala poprawić wynik ale w końcówce meczu znowu uwidacznia się przewaga drużyny Gości. Mecz pokazał różnicę klasy (wieku i doświadczenia!) między oboma zespołami i nie zmienia tego faktu ambitna postawa naszych zawodniczek grajacych do konca o jak najlepszy wynik. Dobra lekcja szczypiorniaka dla naszych 17 i 18 letnich zawodniczek.

W zespole debiutowałą 17 letnia Kasia Kamusińska, rozgrywająca MOSiR-u Bochnia. W protokole, ale jeszcze nie na boisku, pojawiła się druga nowa zawodniczka Agnieszka Mrozowska.

Na dzisiejszym meczu nasze zawodniczki wspierali P. Boguchwał Fulara (wybitny trener piłki ręcznej prowadził również Cracovię), P. Marek Hohenauer (członek Komisji Sportu RMK, wierny kibic Pasów) i Prezes Antoni Smoleń.
Źródło: cracovia1906.pl 25 stycznia 2014 [1]