|                            wyniki = 0:4
|                      strzelcy_gosc = Moskal (41') <br> Sosnowski (49', 79') <br> Surma (63')
|            kartki_zolte_gospodarz = Ścigalski <br> Banachowicz
|              kartki_czerwone_gosc =
|                  trener_gospodarz = Michał Guja
|                        trener_gosc = Marcin Gędłek
|              ustawienie_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = Duchnowski <br> J. Świątek <br> Fryc <br> Górka <br> Bant <br> Witek <br> Rybski <br> Ł. Ścigalski <br> (60' Sasak) <br> Banachowicz <br> (67' Dębski) <br> M. Świątek <br> (85' Nowakowski) <br> Kwiecień <br> (76' Rawski)
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = [Adam Wilk|Wilk]] <br> [[Patryk Moskal|Moskal]] <br>  [[Dominik Ochał|Ochał]] <br> [[Łukasz Sosnowski| Sosnowski]] <br> [[Maciej Skiba|Skiba]] <br> [[Dawid Surma|Surma]] <br> [[Patryk Serafin|Serafin]]  <br> (46' [[Mateusz Jarzynka|Jarzynka]]) <br> [[Marcin Szymczak|Szymczak]] <br> (46' [[Dominik Pieprzyca|Pieprzyca) <br> Leśniak <br> [[Przemysław Pyrdek|Pyrdek]] <br> (46' [[Grzegorz Gawle| Gawle]]) <br> [[Sebastian Strózik|Strózik]] <br> (46' [[Eryk Ceglarz| Ceglarz]])
|                    inne_informacje =
}}

Wersja z 15:58, 9 sty 2021

walkower dla Wieczystej, na boisku 0:4 (0:1) {{Mecz | gospodarz = Wieczysta Kraków | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | etap = V runda | sezon = 2016/2017 | rozgrywki = Puchar Polski okręg: Kraków | dzien = 14 | miesiac = 09 | rok = 2016 | godzina = 16:30 | miejsce = Stadion Wieczystej | bramki_gospodarz = 0 | bramki_gosc = 4 | bramki_do_przerwy_gospodarz = 0 | bramki_do_przerwy_gosc = 1 | bramki_przed_dogrywka_gospodarz = | bramki_przed_dogrywka_gosc = | serie_rzutow_karnych_gospodarz = | serie_rzutow_karnych_gosc = | sedzia = Aleksander Najman | widzow = | widzow_opisowo = | strzelcy_gospodarz = | wyniki = 0:4 | strzelcy_gosc = Moskal (41')
Sosnowski (49', 79')
Surma (63') | kartki_zolte_gospodarz = Ścigalski
Banachowicz | kartki_czerwone_gospodarz = | kartki_zolte_gosc = | kartki_czerwone_gosc = | trener_gospodarz = Michał Guja | trener_gosc = Marcin Gędłek | ustawienie_gospodarz = | sklad_gospodarz = Duchnowski