2016-09-14 Wieczysta Kraków - Cracovia II 3:0 wo.

walkower dla Wieczystej, na boisku 0:4 (0:1) {{Mecz | gospodarz = Wieczysta Kraków | gosc = Cracovia II | gospodarz_owczesna_nazwa = | gosc_owczesna_nazwa = | kolejka = | etap = V runda | sezon = 2016/2017 | rozgrywki = Puchar Polski okręg: Kraków | dzien = 14 | miesiac = 09 | rok = 2016 | godzina = 16:30 | miejsce = Stadion Wieczystej | bramki_gospodarz = 0 | bramki_gosc = 4 | bramki_do_przerwy_gospodarz = 0 | bramki_do_przerwy_gosc = 1 | bramki_przed_dogrywka_gospodarz = | bramki_przed_dogrywka_gosc = | serie_rzutow_karnych_gospodarz = | serie_rzutow_karnych_gosc = | sedzia = Aleksander Najman | widzow = | widzow_opisowo = | strzelcy_gospodarz = | wyniki = 0:4 | strzelcy_gosc = Moskal (41')
Sosnowski (49', 79')
Surma (63') | kartki_zolte_gospodarz = Ścigalski
Banachowicz | kartki_czerwone_gospodarz = | kartki_zolte_gosc = | kartki_czerwone_gosc = | trener_gospodarz = Michał Guja | trener_gosc = Marcin Gędłek | ustawienie_gospodarz = | sklad_gospodarz = Duchnowski