2018-09-21 Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 4:1

Piątek, 21 września, godzina 18.30. Lodowisko przy ulicy Siedleckiego w Krakowie. Mecz 3 kolejki PHL - Drużyna Pasów, podejmuje Zagłębie Sosnowiec. Pasy wygrały 4:1 (1:1, 0:0, 3:0).

Po 2 pierwszych tercjach z grą, do której przyzwyczaiły nas Pasy - w 3 tercji całkowita odmiana! Na lód wyjechała ta sama Drużyna, ale jak odmieniona! Dynamiczne akcje, celne podania no i...strzały oddawane na bramkę Radziszewskiego. Brawo Pasy! Brawo Cracovia! Takiej Drużyny chcemy My - Kibice! Tak grajcie! Przed meczem odbyło się oficjalne, klubowe #PozegnanieLegend Rafała Radziszewskiego i Damiana Słabonia. Bramki dla Pasów strzelili: 10`Noworyta, 42`Kruczek, 43`Bepierszcz, 55`Domogała Bramkę dla Zagłębia strzelił: 5`Kozłowski

Skład Cracovia: Kowalówka (Łuba) - Kruczek, Musioł, Drzewiecki, Svec, Kapica - Rompkowski, Noworyta, Bepierszcz, Vachovec, Csamango - Dąbkowski, Gajor, Kamiński, Domogała, Brynkus - Szurowski, Sordon, Zygmunt, Dziurdzia, Sztwiernia Trener: Rudolf Rohacek

Skład Zagłębie: Radziszewski (Czernik) - Horzelski, Charousek, Rutkowski, Słaboń, Kozłowski - Martinka, Podsiadło, Luka, Kana, Jaros - Jaskólski, Kaluza, Sikora, Stojek, Bernacki - Gniewek, Duszak, Jaskólski, Pędraś, Jarosz Trener: Marcin Kozłowski